Aktuelle Tourdaten Alte Tourdaten Alte Daten der Nebenprojekte


(  : offiziell von Kaizers Orchestra bekanntgegeben)
(*  : vom Veranstalter angekündigt)
(?  : unbestätigt)
(~  : das genaue Datum ist noch nicht bekannt)

*~ Sun, 19.7.2020   Flekkefjord (N)  Skambankt (Fjellparkfestivalen)
Thu, 10.9.2020   Trondheim (N)  Skambankt (Byscenen (Unplugged))
Fri, 11.9.2020   Åndalsnes (N)  Skambankt (Grytten kirke (Unplugged Trio))
Fri, 18.9.2020   Bryne (N)  Skambankt (Storstova (Unplugged))
Sat, 19.9.2020   Kristiansand (N)  Skambankt (Kilden (Unplugged))
Thu, 24.9.2020   Alta (N)  Skambankt (City Scene (Unplugged))
Sat, 24.10.2020   Bergen (N)  Janove (USF Verftet)
Sat, 31.10.2020   Haugesund (N)  Janove (Scandic Maritim)
Sat, 7.11.2020   Oslo (N)  Janove (Sentrum Scene)
Sat, 14.11.2020   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Sat, 21.11.2020   Stavanger (N)  Janove (DNB Arena)
Sat, 19.12.2020   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Fri, 19.2.2021   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)




Konzertjunkie auf Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Letzte Tweets von kaizers_kj:
RT @JohnUtsi: Tenkte nettopp at Kaizers Orchestra er tidenes norskspråklige band. Uslåelige live-opptredener og umenneskelig mang? https://t.co/idQ2L9FxtK
May 24
RT @NorskViseforum: Vera Ottesen (16) har det siste året tatt sine første steg inn på Stavangers visescene. I vårt nye magasin møter d? https://t.co/fGU5FDSAkO
Apr 28
RT @Heselias: Laga ikkje Kaizers Orchestra denne smitteappen for ein del år sia?
Apr 16
RT @yourmomma341: Been listening through the whole discography of Kaizers Orchestra and the best description I can give it is chaotic? https://t.co/cIOgQoRK8D
Apr 5
RT @gietlitevink: I natt vekket jeg meg selv fra mareritt ved å gaule Kaizers «DET ER EN DEL AV PROSESSEN». Så ja. Hvordan går deres? https://t.co/NA71l4tCYB
Mar 29
RT @ulven17: Sykt kult! Liten vri på Tusen dråper regn av Kaizers Orchestra! https://t.co/tpHHr2pnpg
Mar 25
RT @vgnett: Janove erklærer sin kjærlighet til kona i ny sang https://t.co/R3CdDuDlj5
Feb 1
@archduketyler What country are you in? It's available in Norway. FYI @eivindbr
Jan 31
RT @_artistvision: Happy new music Friday! Another big day for us and our releasing artists: Thomas Dybdahl - Official, Janove and Luk? https://t.co/SOPtmwnlQS
Jan 24
Who should win this vote - Sigrid or Kaizers? ? Hva er tiårets norske låt? ? NRK Kultur og underholdning https://t.co/xSC0XWKyuv
Dec 19
Aktuelle Daten der Nebenprojekte