Aktuelle Tourdaten Alte Tourdaten Alte Daten der Nebenprojekte


(  : offiziell von Kaizers Orchestra bekanntgegeben)
(*  : vom Veranstalter angekündigt)
(?  : unbestätigt)
(~  : das genaue Datum ist noch nicht bekannt)

Sat, 5.10.2019   Kopervik (N)  Skambankt (Oktober Rock)
Fri, 11.10.2019   Bryne (N)  Janove (Storstova)
Sat, 12.10.2019   Stord (N)  Janove (Stord Kulturhus)
Fri, 18.10.2019   Larvik (N)  Janove (Bølgen Kulturhus)
Sat, 19.10.2019   Kristiansand (N)  Janove (Caledonien Hall)
Sun, 20.10.2019   Oslo (N)  Janove (Operaen)
Thu, 24.10.2019   Drammen (N)  Janove (Drammens Teater)
Fri, 25.10.2019   Hamar (N)  Janove (Hamar Kulturhus)
Sat, 26.10.2019   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Wed, 30.10.2019   Ulsteinvik (N)  Janove (Sjøborg Kulturhus)
Thu, 31.10.2019   Førde (N)  Janove (Førdehuset)
Fri, 1.11.2019   Bergen (N)  Janove (Håkonshallen)
Sat, 2.11.2019   Haugesund (N)  Janove (Festiviteten)
Sat, 9.11.2019   Stavanger (N)  Janove (Konserthuset)
Thu, 28.11.2019   Stavanger (N)  Skambankt (Tou Scene (Unplugged))
Fri, 29.11.2019   Stavanger (N)  Skambankt (Tou Scene (Unplugged))
Sat, 30.11.2019   Stavanger (N)  Skambankt (Tou Scene (Unplugged))
Sat, 21.12.2019   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)




Konzertjunkie auf Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Letzte Tweets von kaizers_kj:
RT @feliciaxnoelle: @GreinerNOR Har møtt flere med tanke på at jeg var musikkjournalist i mitt forrige liv. Det aller fineste møtet var? https://t.co/Dw9UJNPvvJ
Jul 24
RT @Kuuttituutti: "Take my hat, Take my shoes, Take my extravaganza! Take control over the continent " Kaizers Orchresta- Kontroll p? https://t.co/qgOSlzkVYB
Jul 17
RT @on_this_loop: After all these years I can surely say @KaizrsOrchestra is the best band on the planet. Jeg savner dere så masse.. ?
Jul 4
RT @MishaNuis: Here's my cover of '170' by Kaizers Orchestra. It's sung in Norwegian dialect and I had some trouble with the high? https://t.co/fnwC2LxmaW
Jun 11
RT @MortenAbel: Vi feirer 1 mai på Folken i kveld. Gleder meg stort til å spille med denne powertrio-en. #mortenabel #janove? https://t.co/20gbyhuRhP
May 1
RT @RadioHaugaland: Janove Ottesen til Vangen - https://t.co/XidFXoPjis https://t.co/S4zxNN7mW0
Apr 17
Have you seen the music video for "Bak en sky heim"? https://t.co/ClABO5jwhO
Apr 14
RT @plntypublish: Janove Ottesen har jobbet som komponist med The Mute i fire år allerede. Den 29. mars debuterer han som komponist f? https://t.co/Jp0LQMBOEI
Mar 28
RT @kellybear642: The art of Kaizers Orchestra's Violeta Violeta trilogy albums is really beautiful https://t.co/qt4kiPmSwp
Mar 25
Morten Abel, Froddi, Janove Ottesen, Skambankt og Tøfl er blant artistene som deltar på 1. mai-konserten for et pol? https://t.co/gOhtm4HqCh
Mar 19
Aktuelle Daten der Nebenprojekte