Aktuelle Tourdaten Alte Tourdaten Alte Daten der Nebenprojekte


(  : offiziell von Kaizers Orchestra bekanntgegeben)
(*  : vom Veranstalter angekündigt)
(?  : unbestätigt)
(~  : das genaue Datum ist noch nicht bekannt)

Sat, 22.12.2018   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
* Fri, 15.2.2019   Kristiansand (N)  Skambankt (Kick)
Sat, 16.2.2019   Oslo (N)  Skambankt (Rockefeller)
Fri, 22.2.2019   Trondheim (N)  Skambankt (Byscenen)
Sat, 2.3.2019   Bergen (N)  Skambankt (USF Verftet)
Sat, 8.6.2019   Stavanger (N)  Skambankt (Viking Stadion)
*~ Fri, 14.6.2019   Horten (N)  Skambankt (Vervenfestivalen)
*~ Sat, 22.6.2019   Gjøvik (N)  Skambankt (Fredvika)
•~ Thu, 11.7.2019   Kvinesdal (N)  Skambankt (Norway Rock)
Fri, 12.7.2019   Tysnes (N)  Skambankt (Tysnesfest)
*~ Thu, 1.8.2019   Åndalsnes (N)  Skambankt (Raumarock)
Fri, 11.10.2019   Bryne (N)  Janove (Storstova)
Sat, 12.10.2019   Stord (N)  Janove (Stord Kulturhus)
Fri, 18.10.2019   Larvik (N)  Janove (Bølgen Kulturhus)
Sat, 19.10.2019   Kristiansand (N)  Janove (Caledonien Hall)
Thu, 24.10.2019   Drammen (N)  Janove (Drammens Teater)
Fri, 25.10.2019   Hamar (N)  Janove (Hamar Kulturhus)
Sat, 26.10.2019   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Wed, 30.10.2019   Ulsteinvik (N)  Janove (Sjøborg Kulturhus)
Thu, 31.10.2019   Førde (N)  Janove (Førdehuset)
Fri, 1.11.2019   Bergen (N)  Janove (Håkonshallen)
Sat, 2.11.2019   Haugesund (N)  Janove (Festiviteten)
Sat, 9.11.2019   Stavanger (N)  Janove (Konserthuset)




Konzertjunkie auf Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Letzte Tweets von kaizers_kj:
RT @tronderavisa: Janove står for åpnings- konserten på Stiklestad https://t.co/gi2qH2VDRu
Dec 12
https://t.co/Rdu70lZoFA
Nov 30
RT @Musikknyheter: Janove er klar for ny turnè. Her kan du også se hans fem personlige favoritter fra høsten 2018! https://t.co/RWcrrULwQE
Nov 28
RT @kjetilnordbo: Janove og Børge lekte på Storstova/Bryne Kino i kveld. Som alltid en kanonkonsert. En liten smakebit her. https://t.co/IWS0uCU5VR
Nov 24
RT @asbjornmyhre: Man vet ikke hva man har før det er borte. Kaizers Orchestra nå på NRK3 et godt eksempel.
Nov 17
RT @RolfVidar: Her sitter jeg seint på en fredag kveld og ser på en gammel konsert fra Oslo Spektrum, og finner ut at jeg virkelig? https://t.co/JIijVCoYol
Nov 17
Happy St. Kaizers Day! :D #StKaizersDay #KaizersOrchestra https://t.co/JdMGlzKvbL
Nov 11
Check out the lyrics and translations of Janove's Spindelvevriff EP here: https://t.co/ApQzqNyYRX (English)? https://t.co/Q0Pf1HL8b7
Sep 30
RT @NarwhalsRider: Kaizers Orchestra ???Janove Ottesen. #KaizersOrchestra #?? https://t.co/ZnntusK3ii
Sep 25
RT @_faervel: Janove Ottesen by Diskort @ DA https://t.co/3cdPxEXZwB
Sep 18
Aktuelle Daten der Nebenprojekte