Aktuelle Tourdaten Alte Tourdaten Alte Daten der Nebenprojekte


(  : offiziell von Kaizers Orchestra bekanntgegeben)
(*  : vom Veranstalter angekündigt)
(?  : unbestätigt)
(~  : das genaue Datum ist noch nicht bekannt)

Sat, 30.6.2018   Sagvår (N)  Janove (Fest i Vest)
Thu, 5.7.2018   Skudeneshavn (N)  Janove (Skudefestivalen)
Fri, 13.7.2018   Kristiansand (N)  Skambankt (Måkeskrik)
Sat, 14.7.2018   Brønnøysund (N)  Skambankt (Rootsfestivalen)
Mon, 16.7.2018   Farsund (N)  Janove (Paradis Live)
Thu, 19.7.2018   Tromsø (N)  Skambankt (Bukta)
Fri, 27.7.2018   Arendal (N)  Janove (Canal Street)
Sat, 28.7.2018   Rørvik (N)  Janove (Rørvikdagan)
Sat, 28.7.2018   Ål (N)  Skambankt (Hillbilly Huckfest)
Fri, 3.8.2018   Åndalsnes (N)  Janove (RaumaRock)
Sat, 4.8.2018   Porsgrunn (N)  Janove (Treungenfestival)
Sat, 4.8.2018   Disenå (N)  Skambankt (Audunbakken)
Thu, 9.8.2018   Vadsø (N)  Skambankt (Varangerfestivalen)
Sat, 11.8.2018   Hemsedal (N)  Janove (Fauskivalen)
Fri, 17.8.2018   Harstad (N)  Janove (Bakgården)
Fri, 24.8.2018   Mo i Rana (N)  Janove (Verket)
Fri, 24.8.2018   Gvarv (N)  Skambankt (Kartfestivalen)
Sat, 8.9.2018   Skedsmokorset (N)  Skambankt (Huseby Harvest)
Thu, 20.9.2018   København (DK)  Skambankt (Hotel Cecil)
Fri, 21.9.2018   Århus (DK)  Skambankt (Atlas)
Sat, 22.9.2018   Odense (DK)  Skambankt (Posten)
Fri, 19.10.2018   Stavanger (N)  Janove (Zetlitz)
Sat, 20.10.2018   Kristiansand (N)  Janove (Teateret)
Tue, 30.10.2018   Bergen (N)  Janove (Ole Bull Scene)
Thu, 1.11.2018   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Fri, 2.11.2018   Oslo (N)  Janove (Parkteatret)
Sat, 3.11.2018   Haugesund (N)  Janove (Festiviteten)
Fri, 16.11.2018   Tromsø (N)  Janove (Driv)
Sat, 17.11.2018   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Sat, 17.11.2018   Bodø (N)  Janove (Stormen Konserthus)
Fri, 23.11.2018   Bryne (N)  Janove (Storstova)




Konzertjunkie auf Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Letzte Tweets von kaizers_kj:
New Janove-EP and tour! English: https://t.co/Mn50eS0i7x German: https://t.co/L9heXoeRb6
Jun 21
Og alt me har er minner ... om Evig-pint-videoen! https://t.co/k1inCzSWGQ
Jun 21
RT @parkteatret: Konsertslipp: Janove til @Parkteatret? I snart to tiår har vi sett han som energisk vokalist i legendariske? https://t.co/eo3NZqO3tB
Jun 20
Flashback to 2013 <3 https://t.co/31tEZp2VQc
Jun 16
RT @Amtstidende: Når Janove går på scenen i badeparken i kveld, har en vakker plan https://t.co/XxdgW6Vsyr #nyhetsvarsel
Jun 16
Og alt me har er minner ... om Hjerteknuser! https://t.co/umopHlUS4P
Jun 14
RT @bergenpuls: ? Det er utrolig at man kan oppnå så stor suksess med band som Kaizers, sier Janove Ottesen. https://t.co/JUK6P8Ssch
Jun 13
Og alt me har er minner ... fra Storås 2004! https://t.co/QmenKDy8U2
Jun 7
Og alt me har er minner ... fra Newcomer TV! https://t.co/kdSk3kD7To
May 31
New Skambankt single "I dette huset" - check out the video! https://t.co/eQHbWeGspS
May 30
Aktuelle Daten der Nebenprojekte