Aktuelle Tourdaten Alte Tourdaten Alte Daten der Nebenprojekte


(  : offiziell von Kaizers Orchestra bekanntgegeben)
(*  : vom Veranstalter angekündigt)
(?  : unbestätigt)
(~  : das genaue Datum ist noch nicht bekannt)

Thu, 18.2.2021   Sandnes (N)  Skambankt (Kulturhus)
Fri, 19.2.2021   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Sat, 20.2.2021   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Sat, 27.2.2021   Haugesund (N)  Skambankt (Høvleriet)
Sat, 6.3.2021   Trondheim (N)  Skambankt (Verkstedhallen)
Fri, 12.3.2021   Skien (N)  Skambankt (Parkbiografen)
Sat, 13.3.2021   Oslo (N)  Skambankt (Rockefeller)
Wed, 24.3.2021   Drammen (N)  Skambankt (Union Scene)
Thu, 25.3.2021   Hamar (N)  Skambankt (Festiviteten)
Sat, 27.3.2021   Larvik (N)  Skambankt (Bølgen Kulturhus)
Fri, 29.10.2021   Bergen (N)  Janove (USF Verftet)
Sat, 30.10.2021   Bergen (N)  Janove (USF Verftet)
Fri, 5.11.2021   Haugesund (N)  Janove (Scandic Maritim)
Sat, 6.11.2021   Oslo (N)  Janove (Sentrum Scene)
Sat, 13.11.2021   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Sat, 20.11.2021   Stavanger (N)  Janove (DNB Arena)
Sat, 18.12.2021   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)




Konzertjunkie auf Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Letzte Tweets von kaizers_kj:
RT @kristianaas: Jeg har skrevet om en gammel, nyåpnet svensk togstrekning, og et merkelig band som fikk den svenske Spellemannprise? https://t.co/39Yuat2RwD
Jan 18
RT @victoriousone92: Begravelsespolka by Kaizers Orchestra. @archduketyler imagine it. https://t.co/EAIpkEew4e
Jan 13
RT @bonojour: perhaps this is my favourite kaizers photo https://t.co/MeSi8Czgs2
Jan 3
RT @bjorn_stjerne: "Funeral Polka" performed live by Kaizers Orchestra for the annual big Christmas tv-show of the Danish Broadcasting? https://t.co/SKDSoR9y6U
Dec 18
"Kontakten med publikum har vært helt fantastisk og den beste jeg noen gang har hatt med et publikum. Uten tvil." https://t.co/AIErfjXjnM
Dec 15
RT @gabriel_haaland: Den beste overraskelsen jeg kunne fått på slutten av 2020 nå: Kaizers reunion, helt klart.
Dec 12
RT @ihognes: Herlig konsert med @uncledeadly (Geir Zahl) på #bryne i kveld. Nå venter me på reunion med @KaizrsOrchestra snart.. https://t.co/W0AzSTpMPf
Nov 14
Happy St. Kaizers Day, everyone! ???
Nov 11
RT @sstvocalcoach: Vocal Coach Reacts! Kaizers Orchestra! Kontroll På Kontinentet! Live! https://t.co/hX9Ib4uAoB via @YouTube
Nov 7
Geir's solo album "Ny start" is out! Check out the lyrics and translations here: https://t.co/HYA4J8Qomf
Nov 1
Aktuelle Daten der Nebenprojekte