Current tour dates Old tour dates Old dates of side projects


(  : officially announced by Kaizers Orchestra)
(*  : announced by the venue/festival)
(?  : not confirmed)
(~  : exact date has not been announced yet)

Sat, 2019/4/27   Figgjo (N)  Janove (Tvangsfestivalen)
Wed, 2019/5/1   Stavanger (N)  Janove (1.mai-fest på Folken)
Wed, 2019/5/1   Stavanger (N)  Skambankt (1.mai-fest på Folken)
Sat, 2019/6/8   Stavanger (N)  Skambankt (Viking Stadion)
Fri, 2019/6/14   Skien (N)  Skambankt (Skien live)
* Sat, 2019/6/15   Horten (N)  Skambankt (Vervenfestivalen)
*~ Sat, 2019/6/22   Gjøvik (N)  Skambankt (Fredvika)
Sun, 2019/7/7   Egersund (N)  Skambankt (Egersund Visefestival (Unplugged))
Thu, 2019/7/11   Tysnessåto (N)  Skambankt (Tysnesfest (Unplugged))
Fri, 2019/7/12   Tysnes (N)  Skambankt (Tysnesfest)
Sat, 2019/7/13   Kvinesdal (N)  Skambankt (Norway Rock)
Tue, 2019/7/23   Stiklestad (N)  Janove (Olsokdagene)
Wed, 2019/7/24   Larkollen (N)  Janove (Losen)
* Sun, 2019/7/28   Fredrikstad (N)  Skambankt (Månefestivalen)
* Thu, 2019/8/1   Florø (N)  Skambankt (Vesle KinnFest)
* Fri, 2019/8/2   Åndalsnes (N)  Skambankt (Raumarock)
•~ Fri, 2019/8/23   Haugesund (N)  Janove (Den festivalen i Vangen)
Fri, 2019/10/11   Bryne (N)  Janove (Storstova)
Sat, 2019/10/12   Stord (N)  Janove (Stord Kulturhus)
Fri, 2019/10/18   Larvik (N)  Janove (Bølgen Kulturhus)
Sat, 2019/10/19   Kristiansand (N)  Janove (Caledonien Hall)
Sun, 2019/10/20   Oslo (N)  Janove (Operaen)
Thu, 2019/10/24   Drammen (N)  Janove (Drammens Teater)
Fri, 2019/10/25   Hamar (N)  Janove (Hamar Kulturhus)
Sat, 2019/10/26   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Wed, 2019/10/30   Ulsteinvik (N)  Janove (Sjøborg Kulturhus)
Thu, 2019/10/31   Førde (N)  Janove (Førdehuset)
Fri, 2019/11/1   Bergen (N)  Janove (Håkonshallen)
Sat, 2019/11/2   Haugesund (N)  Janove (Festiviteten)
Sat, 2019/11/9   Stavanger (N)  Janove (Konserthuset)




Konzertjunkie on Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Latest tweets from kaizers_kj:
RT @RadioHaugaland: Janove Ottesen til Vangen - https://t.co/XidFXoPjis https://t.co/S4zxNN7mW0
Apr 17
Have you seen the music video for "Bak en sky heim"? https://t.co/ClABO5jwhO
Apr 14
RT @plntypublish: Janove Ottesen har jobbet som komponist med The Mute i fire år allerede. Den 29. mars debuterer han som komponist f? https://t.co/Jp0LQMBOEI
Mar 28
RT @kellybear642: The art of Kaizers Orchestra's Violeta Violeta trilogy albums is really beautiful https://t.co/qt4kiPmSwp
Mar 25
Morten Abel, Froddi, Janove Ottesen, Skambankt og Tøfl er blant artistene som deltar på 1. mai-konserten for et pol? https://t.co/gOhtm4HqCh
Mar 19
RT @karonicolaysen: Oktober kan ikke komme fort nok. Janove i operaen, jeg er klar! ?
Feb 23
Skambankt's new single "For en evighet" with bonus track "Om nettene" is out! https://t.co/fD8Nz9Pyur
Feb 17
RT @plntypublish: Mens Madrugada tok Oslo med storm holdt heldigvis naturen seg i ro på Svalbard. Der har Polarjazz levert noen av N? https://t.co/M3LtxqFW1g
Feb 4
RT @enijya: «sjøl om du e naturlig født, betyr ikkje d at du får ein naturlig død» e den mest ominous trusselen eg har hørt, cr? https://t.co/Ao63e0pH2H
Jan 7
RT @line_risholm: En storslått veldedighetskonsert med Janove Ottosen, Ane Brun, Sondre Justad, Thomas Dybdahl og fantastiske Stavang? https://t.co/sGrenIZnJ0
Jan 5
Current dates of side projects