Current tour dates Old tour dates Current dates of side projects


Sat, 2020/12/19   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Fri, 2020/12/18   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Thu, 2020/12/17   Bryne (N)  Skambankt (Mellombels (Skambankt Duo))
Wed, 2020/12/16   Bryne (N)  Skambankt (Mellombels (Skambankt Duo))
Sat, 2020/11/14   Oslo (N)  Geir Zahl (Rockefeller)
Fri, 2020/11/13   Bryne (N)  Geir Zahl (Vaaland)
Thu, 2020/11/12   Kristiansand (N)  Geir Zahl (Haubitz Låven)
Sat, 2020/11/7   Bergen (N)  Geir Zahl (USF Verftet)
Sat, 2020/11/7   Bryne (N)  Janove (Storstova)
Fri, 2020/11/6   Egersund (N)  Janove (Egersund Kino og Kulturhus)
Fri, 2020/11/6   Stavanger (N)  Geir Zahl (Folken)
Thu, 2020/11/5   Kristiansand (N)  Janove (Kick)
Thu, 2020/11/5   Trondheim (N)  Geir Zahl (Trykkeriet)
Sun, 2020/11/1   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Sat, 2020/10/31   Hamar (N)  Janove (Festiviteten Bar & Scene)
Fri, 2020/10/30   Drammen (N)  Janove (Union Scene)
Thu, 2020/10/29   Skien (N)  Janove (Parkbiografen)
Sun, 2020/10/11   Oslo (N)  Janove (Sentralen)
Fri, 2020/10/9   Stord (N)  Janove (Stord Kulturhus)
Mon, 2020/10/5   Bergen (N)  Janove (Ole Bull Scene)
Sat, 2020/10/3   Os (N)  Janove (Oseana Kunst & Kultursenter)
Fri, 2020/10/2   Haugesund (N)  Janove (Festiviteten)
Thu, 2020/10/1   Kleppe (N)  Skambankt (Friluftshuset på Orre (Unplugged))
Sun, 2020/9/27   Stavanger (N)  Janove (Folken)
Sat, 2020/9/26   Vadsø (N)  Skambankt (Varangerfestivalen (Unplugged))
Fri, 2020/9/25   Hammerfest (N)  Skambankt (Arktisk kultursenter (Unplugged))
Thu, 2020/9/24   Alta (N)  Skambankt (City Scene (Unplugged))
Sat, 2020/9/19   Kristiansand (N)  Skambankt (Kilden (Unplugged))
Fri, 2020/9/18   Bryne (N)  Skambankt (Storstova (Unplugged))
Sat, 2020/9/12   Ålesund (N)  Skambankt (Terminalen (Unplugged Trio))
Fri, 2020/9/11   Isfjorden (N)  Skambankt (Villmarksrock (Unplugged Trio))
Thu, 2020/9/10   Trondheim (N)  Skambankt (Byscenen (Unplugged Trio))
Wed, 2020/9/9   Florø (N)  Skambankt (Flora Samfunnshus (Unplugged Trio))
Sat, 2020/9/5   Jøssingfjord (N)  Skambankt (Tunnelstuo (Unplugged Trio))
Fri, 2020/9/4   Jørpeland (N)  Skambankt (Sommeridyll i Jørpelandsvågen (Unplugged Trio))
Wed, 2020/8/12   Drammen (N)  Skambankt (Frukt & Grønt (Unplugged Trio))
Sun, 2020/8/2   Ogna (N)  Skambankt (Ogna Scene (Unplugged Trio))
Sat, 2020/8/1   Ogna (N)  Skambankt (Ogna Scene (Unplugged Trio))
Fri, 2020/7/31   Trondheim (N)  Skambankt (Lager 11 (Unplugged Trio))
~ Sun, 2020/7/19   Flekkefjord CANCELLED! (N)  Skambankt (Fjellparkfestivalen)
Fri, 2020/5/15   Stavanger (N)  Skambankt (Zetlitz (Online))
Sat, 2020/4/4   Ålesund CANCELLED! (N)  Skambankt (Terminalen (Unplugged Trio))
Sat, 2020/3/14   Bergen CANCELLED! (N)  Skambankt (Underlig (Unplugged))
Thu, 2020/3/12   Florø CANCELLED! (N)  Skambankt (Vesle Kinn (Unplugged))
Thu, 2020/3/5   Oslo (N)  Skambankt (Rockefeller (Unplugged))
Sat, 2019/12/21   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Thu, 2019/12/19   Kleppe (N)  Skambankt (Håland (Unplugged))
Thu, 2019/12/12   Bryne (N)  Janove (Strålende jul)
Thu, 2019/12/12   Bryne (N)  Skambankt (Strålende jul)
Sat, 2019/11/30   Stavanger (N)  Skambankt (Tou Scene (Unplugged))
more




Konzertjunkie on Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Latest tweets from kaizers_kj:
RT @kristianaas: Jeg har skrevet om en gammel, nyåpnet svensk togstrekning, og et merkelig band som fikk den svenske Spellemannprise? https://t.co/39Yuat2RwD
Jan 18
RT @victoriousone92: Begravelsespolka by Kaizers Orchestra. @archduketyler imagine it. https://t.co/EAIpkEew4e
Jan 13
RT @bonojour: perhaps this is my favourite kaizers photo https://t.co/MeSi8Czgs2
Jan 3
RT @bjorn_stjerne: "Funeral Polka" performed live by Kaizers Orchestra for the annual big Christmas tv-show of the Danish Broadcasting? https://t.co/SKDSoR9y6U
Dec 18
"Kontakten med publikum har vært helt fantastisk og den beste jeg noen gang har hatt med et publikum. Uten tvil." https://t.co/AIErfjXjnM
Dec 15
RT @gabriel_haaland: Den beste overraskelsen jeg kunne fått på slutten av 2020 nå: Kaizers reunion, helt klart.
Dec 12
RT @ihognes: Herlig konsert med @uncledeadly (Geir Zahl) på #bryne i kveld. Nå venter me på reunion med @KaizrsOrchestra snart.. https://t.co/W0AzSTpMPf
Nov 14
Happy St. Kaizers Day, everyone! ???
Nov 11
RT @sstvocalcoach: Vocal Coach Reacts! Kaizers Orchestra! Kontroll På Kontinentet! Live! https://t.co/hX9Ib4uAoB via @YouTube
Nov 7
Geir's solo album "Ny start" is out! Check out the lyrics and translations here: https://t.co/HYA4J8Qomf
Nov 1
Old dates of side projects