Current tour dates Old tour dates Current dates of side projects


Fri, 2020/5/15   Stavanger (N)  Skambankt (Zetlitz (Online))
Sat, 2020/4/4   Ålesund CANCELLED! (N)  Skambankt (Terminalen (Unplugged Trio))
Sat, 2020/3/14   Bergen CANCELLED! (N)  Skambankt (Underlig (Unplugged))
Thu, 2020/3/12   Florø CANCELLED! (N)  Skambankt (Vesle Kinn (Unplugged))
Thu, 2020/3/5   Oslo (N)  Skambankt (Rockefeller (Unplugged))
Sat, 2019/12/21   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Thu, 2019/12/19   Kleppe (N)  Skambankt (Håland (Unplugged))
Thu, 2019/12/12   Bryne (N)  Skambankt (Strålende jul)
Thu, 2019/12/12   Bryne (N)  Janove (Strålende jul)
Sat, 2019/11/30   Stavanger (N)  Skambankt (Tou Scene (Unplugged))
Sat, 2019/11/30   Stavanger (N)  Skambankt (Tou Scene - Matiné (Unplugged))
Fri, 2019/11/29   Stavanger (N)  Skambankt (Tou Scene (Unplugged))
Thu, 2019/11/28   Stavanger (N)  Skambankt (Tou Scene (Unplugged))
Sat, 2019/11/23   Haugesund (N)  Skambankt (Flytten (Unplugged))
Fri, 2019/11/22   Bergen (N)  Skambankt (Kronbar (Unplugged))
Sat, 2019/11/16   Hamar (N)  Skambankt (Festiviteten (Unplugged))
Fri, 2019/11/15   Trondheim (N)  Skambankt (Tyven (Unplugged))
Thu, 2019/11/14   Oslo (N)  Skambankt (Parkteateret (Unplugged))
Sat, 2019/11/9   Stavanger (N)  Janove (Konserthuset)
Sat, 2019/11/2   Haugesund (N)  Janove (Festiviteten)
Fri, 2019/11/1   Bergen (N)  Janove (Håkonshallen)
Thu, 2019/10/31   Kleppe (N)  Skambankt (Håland (Unplugged))
Thu, 2019/10/31   Førde (N)  Janove (Førdehuset)
Wed, 2019/10/30   Ulsteinvik (N)  Janove (Sjøborg Kulturhus)
Sat, 2019/10/26   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Fri, 2019/10/25   Hamar (N)  Janove (Hamar Kulturhus)
Thu, 2019/10/24   Flekkefjord (N)  Skambankt (Central Bybruggeri (Unplugged))
Thu, 2019/10/24   Drammen (N)  Janove (Drammens Teater)
Sun, 2019/10/20   Oslo (N)  Janove (Operaen)
Sat, 2019/10/19   Kristiansand (N)  Janove (Caledonien Hall)
Fri, 2019/10/18   Larvik (N)  Janove (Bølgen Kulturhus)
Sat, 2019/10/12   Stord (N)  Janove (Stord Kulturhus)
Fri, 2019/10/11   Bryne (N)  Janove (Storstova)
Sat, 2019/10/5   Kopervik (N)  Skambankt (Oktober Rock)
~ Fri, 2019/8/23   Haugesund (N)  Janove (Den festivalen i Vangen)
Fri, 2019/8/2   Åndalsnes (N)  Skambankt (Raumarock)
Thu, 2019/8/1   Florø (N)  Skambankt (Vesle KinnFest)
Sun, 2019/7/28   Fredrikstad (N)  Skambankt (Månefestivalen)
Sat, 2019/7/27   Skjerjehamn (N)  Skambankt (Utkant)
Wed, 2019/7/24   Larkollen (N)  Janove (Losen)
Tue, 2019/7/23   Stiklestad (N)  Janove (Olsokdagene)
Sat, 2019/7/13   Kvinesdal (N)  Skambankt (Norway Rock)
Fri, 2019/7/12   Tysnes (N)  Skambankt (Tysnesfest)
Thu, 2019/7/11   Tysnessåto (N)  Skambankt (Tysnesfest (Unplugged))
Sat, 2019/7/6   Egersund (N)  Skambankt (Egersund Visefestival (Unplugged))
Fri, 2019/7/5   Stavanger (N)  Skambankt (Martinique (Unplugged))
Fri, 2019/6/21   Gjøvik (N)  Skambankt (Fredvika)
Sat, 2019/6/15   Horten (N)  Skambankt (Vervenfestivalen)
Fri, 2019/6/14   Skien (N)  Skambankt (Skien live)
Sat, 2019/6/8   Stavanger (N)  Skambankt (Viking Stadion)
more




Konzertjunkie on Facebook:
https://www.facebook.com/ konzertjunkie
Latest tweets from kaizers_kj:
RT @JohnUtsi: Tenkte nettopp at Kaizers Orchestra er tidenes norskspråklige band. Uslåelige live-opptredener og umenneskelig mang? https://t.co/idQ2L9FxtK
May 24
RT @NorskViseforum: Vera Ottesen (16) har det siste året tatt sine første steg inn på Stavangers visescene. I vårt nye magasin møter d? https://t.co/fGU5FDSAkO
Apr 28
RT @Heselias: Laga ikkje Kaizers Orchestra denne smitteappen for ein del år sia?
Apr 16
RT @yourmomma341: Been listening through the whole discography of Kaizers Orchestra and the best description I can give it is chaotic? https://t.co/cIOgQoRK8D
Apr 5
RT @gietlitevink: I natt vekket jeg meg selv fra mareritt ved å gaule Kaizers «DET ER EN DEL AV PROSESSEN». Så ja. Hvordan går deres? https://t.co/NA71l4tCYB
Mar 29
RT @ulven17: Sykt kult! Liten vri på Tusen dråper regn av Kaizers Orchestra! https://t.co/tpHHr2pnpg
Mar 25
RT @vgnett: Janove erklærer sin kjærlighet til kona i ny sang https://t.co/R3CdDuDlj5
Feb 1
@archduketyler What country are you in? It's available in Norway. FYI @eivindbr
Jan 31
RT @_artistvision: Happy new music Friday! Another big day for us and our releasing artists: Thomas Dybdahl - Official, Janove and Luk? https://t.co/SOPtmwnlQS
Jan 24
Who should win this vote - Sigrid or Kaizers? ? Hva er tiårets norske låt? ? NRK Kultur og underholdning https://t.co/xSC0XWKyuv
Dec 19
Old dates of side projects