Current tour dates Old tour dates Current dates of side projects


Fri, 2017/11/17   Kristiansand (N)  Janove (Kick)
Sat, 2017/11/11   (N)  Janove (Kroa i Bø)
Fri, 2017/11/10   Hamar (N)  Janove (Gregers Bar)
Sat, 2017/11/4   Husnes (N)  Janove (Kulturhuset)
Fri, 2017/11/3   Haugesund (N)  Janove (Garasjebryggeriet)
Sat, 2017/10/28   Kongsberg (N)  Janove (Energimølla)
Fri, 2017/10/27   Skien (N)  Janove (Ibsenhuset)
Sat, 2017/10/21   Førde (N)  Janove (Larris Scene)
Fri, 2017/10/20   Volda (N)  Janove (Rokken)
Sat, 2017/8/26   Drammen (N)  Janove (Elvefestivalen)
Fri, 2017/8/18   Bodø (N)  Janove (Parkenfestivalen)
Thu, 2017/8/17   Trondheim (N)  Janove (Pstereo)
Sat, 2017/8/12   Årdal (N)  Janove (Målrock)
Fri, 2017/8/11   Elverum (N)  Janove (Festspillene)
Sat, 2017/8/5   Frøya (N)  Janove (Frøyafestivalen)
Fri, 2017/8/4   Svolvær (N)  Janove (Lamholmen Festivalen)
Fri, 2017/7/28   Beitostølen (N)  Janove (Trollrock)
Fri, 2017/7/21   Nordfjordeid (N)  Janove (Malakoff)
Sat, 2017/7/15   Tysnes (N)  Janove (Tysnesfest)
Fri, 2017/7/14   Brønnøysund (N)  Janove (Rootsfestivalen)
Wed, 2017/7/12   Tønsberg (N)  Janove (Slottsfjell)
Tue, 2017/7/11   Grimstad (N)  Janove (Skral Festival)
Sat, 2017/7/1   Giske (N)  Janove (Sommerfesten)
Fri, 2017/6/30   Kristiansund (N)  Janove (Tahitifestivalen)
Sat, 2017/6/24   Steinkjer (N)  Janove (Steinkjerfestivalen)
Fri, 2017/6/23   Oslo (N)  Janove (OverOslo)
Sat, 2017/6/17   Haugesund (N)  Janove (Byfest1)
Fri, 2017/6/16   Lunde (N)  Skambankt (Strengen Brygge)
Fri, 2017/6/9   Stavanger (N)  Janove (Mablis)
Sat, 2017/6/3   Svensby (N)  Skambankt (Lyngen Rock & Reker)
Sat, 2017/4/1   Bergen (N)  Janove (Røkeriet USF)
Fri, 2017/3/31   Stord (N)  Janove (Arena)
Sat, 2017/3/25   Trondheim (N)  Janove (Byscenen)
Sat, 2017/3/25   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Fri, 2017/3/24   Oslo (N)  Janove (Sentrum Scene)
Thu, 2017/3/23   Aarhus (DK)  Janove (Voxhall)
Wed, 2017/3/22   København (DK)  Janove (Lille Vega)
Sat, 2017/3/18   Bergen (N)  Janove (Røkeriet USF)
Fri, 2017/3/17   Stavanger (N)  Janove (Folken)
Thu, 2017/3/16   Stavanger (N)  Janove (Folken)
Wed, 2017/3/15   Stavanger (N)  Janove (Folken)
Fri, 2017/2/24   Stavanger (N)  Skambankt (Folken)
Sat, 2017/2/18   Bergen (N)  Janove (Platekompaniet)
Sat, 2017/2/11   Bryne (N)  Janove (Mellombels Ølstove)
Thu, 2017/2/9   Stavanger (N)  Janove (Platekompaniet)
Sat, 2016/12/17   Bryne (N)  Skambankt (O jul med din vrede)
Sat, 2016/12/17   Bryne (N)  Cloroform (O jul med din vrede)
Fri, 2016/11/18   Stavanger (N)  Cloroform (Cementen)
Fri, 2016/8/12   Årdal (N)  Skambankt (Målrock)
Fri, 2016/7/29   Sørvær (N)  Skambankt (Sørøyrocken)
more




Latest tweets from kaizers_kj:
New music! "Fremmed i en fremmed verden" and "Balladen om deg" by Skambankt: https://t.co/Wvg3FOC6UT , "Våpen" by J? https://t.co/xOQuOutnX3
Nov 17
Og alt me har er minner ... fra Stereo Spesial med Kaizers Orchestra (litt mer!): https://t.co/cu90w39tJc
Nov 16
RT @gurigurimalla: Folkens få med dere dette konseptet på @kulturhusetoslo Soup&bread, i dag var det Ane Brun,om 14 dager Janove. Beta? https://t.co/CD68cGmJti
Nov 12
Happy St. Kaizers day everyone! ?
Nov 11
Og alt me har er minner ... fra Stereo Spesial med Kaizers Orchestra: https://t.co/ALMvaoyjhO
Nov 9
RT @jhegstad: Bare én ny låt på @nrkp13-spillelistene fra neste uke, den nye singelen til @skambankt , "Fremmed i en Fremmed Verden". På radio fra mandag!
Nov 7
RT @jaerbladet: Skal kora til Kaizers-musikk https://t.co/8A9c1oOzsF https://t.co/jbqvEyNNle
Nov 3
Og alt me har er minner ... om Cloroform: https://t.co/qimRUSlruK (Eller nei, ikke bare minner - de finnes jo fortsatt!)
Nov 2
Og alt me har er minner ... fra Lydverket: https://t.co/Gm3u9r0mY9
Oct 26
Unsure where to best see Skambankt in concert next year? The tour map might help! https://t.co/jUvHSbwBi4
Oct 25
Old dates of side projects