Current tour dates Current dates of side projects Old dates of side projects


Sat, 2013/9/14   Stavanger (N)  DNB Arena
Fri, 2013/9/13   Stavanger (N)  DNB Arena
Thu, 2013/9/12   Stavanger (N)  DNB Arena
Wed, 2013/9/11   Stavanger (N)  DNB Arena
Sat, 2013/9/7   Stavanger (N)  DNB Arena
Fri, 2013/9/6   Stavanger (N)  DNB Arena
Thu, 2013/9/5   Stavanger (N)  DNB Arena (DNB-UNICEF)
Wed, 2013/9/4   Stavanger (N)  DNB Arena (Skolekonsert)
Sat, 2013/8/31   Bergen (N)  Koengen
Fri, 2013/8/30   Oslo (N)  Sentrum Scene
Thu, 2013/8/29   Oslo (N)  Sentrum Scene
Sat, 2013/8/24   Trondheim (N)  Borggården
Fri, 2013/8/23   Drammen (N)  Elvefestivalen
Sat, 2013/8/17   Harstad (N)  Bakgården
Sat, 2013/8/10   Frøya (N)  Frøyafestivalen
Sat, 2013/8/3   Treungen (N)  Treungenfestivalen
Fri, 2013/8/2   Elverum (N)  Festspillene
Sat, 2013/7/27   Giske (N)  Sommerfesten
Fri, 2013/7/26   Beitostølen (N)  Trollrock
Thu, 2013/7/25   Rørvik (N)  Rørvikdagan
Sat, 2013/7/20   Tromsø (N)  Bukta
Fri, 2013/7/19   Nordfjordeid (N)  Malakoff
Thu, 2013/7/18   Tønsberg (N)  Slottsfjell
Sat, 2013/7/6   Kongsberg (N)  Jazzfestival
Sat, 2013/6/29   Stord (N)  Stordfest
Fri, 2013/6/28   Kristiansand (N)  Ravnefest
Sat, 2013/6/22   Fredrikstad (N)  Tøihusplassen
Fri, 2013/6/21   Oslo (N)  OverOslo 2013
Fri, 2013/6/21   Oslo (N)  VG-lista Topp 20
Sat, 2013/6/15   Alta (N)  Alta Soul & Bluesfestival
Fri, 2013/6/14   Aarhus (DK)  NorthSide Festival
Sat, 2013/5/25   Bryne (N)  Jærnåttå
Thu, 2013/5/16   New York (USA)  The Metropolitan Museum of Art
Sat, 2013/5/4   Bodø (N)  Bodø Spektrum
Fri, 2013/5/3   Stavanger (N)  Kongeparken
Thu, 2013/4/25   London (UK)  Koko
Sat, 2013/4/20   Haugesund (N)  Djervhallen
Fri, 2013/4/19   Egersund (N)  Byteltet
Sat, 2013/4/13   Florø (N)  Florø Idrettssenter
Fri, 2013/4/12   Kristiansund (N)  Braathallen
Thu, 2013/4/11   Kristiansand (N)  Kilden
Sat, 2013/3/16   Narvik (N)  Vinterfestuka
Fri, 2013/3/15   Trondheim (N)  Samfundet
Thu, 2013/3/14   Trondheim (N)  Samfundet
Wed, 2013/3/13   Trondheim (N)  Samfundet
Sun, 2013/3/10   København (DK)  Vega
Sat, 2013/3/9   Köln (D)  Gloria-Theater
Fri, 2013/3/8   Praha (CZ)  Roxy
Thu, 2013/3/7   Berlin (D)  Postbahnhof
Wed, 2013/3/6   Erlangen (D)  E-Werk
more




Latest tweets from kaizers_kj:
Og de svarte ... (2005-06-22 - 2005-07-12) - 2005-06-22 17:00:44 - skrev/wrote Hgsdjente Trur at Killmaster mul... https://t.co/qCSg5Ajz5s
May 28
Og de svarte ... (2005-06-12 - 2005-06-22) - 2005-06-12 19:25:24 - skrev/wrote Topp20-konsert? Hva i helvete? V... https://t.co/l4RFzXJVKE
May 24
Og de svarte ... (2005-05-01 - 2005-06-12) - 2005-05-01 16:18:38 - skrev/wrote Anna dear kaizer family I've a q... https://t.co/JK9TFgRECt
May 21
Og de svarte ... (2004-09-28 - 2005-04-28) - 2004-09-28 17:01:24 - skrev/wrote Dette er mest til Hr. Janove og ... https://t.co/1Dsx1LSYPp
May 17
Og de svarte ... (2004-09-15 - 2004-09-28) - 2004-09-15 15:52:44 - skrev/wrote Stacy Da jeg bor i Washington DC... https://t.co/caVnxnLBCK
May 14
RT @_maeander: Norwegen könnte auch einfach mal Kaizers Orchestra zum #ESC2017 schicken #nor
May 11
Og de svarte ... (2004-08-27 - 2004-09-15) - 2004-08-27 17:58:29 - skrev/wrote karoline har hørt en sang som he... https://t.co/iGDzQG5gZh
May 10
Og de svarte ... (2004-08-11 - 2004-08-27) - 2004-08-11 15:51:08 - skrev/wrote check it out, sjakalen:... https://t.co/PZQAAy7fbb
May 7
Og de svarte ... (2004-07-26 - 2004-08-11) - 2004-07-26 21:56:38 - skrev/wrote Sven Wolf Hello guys. First of a... https://t.co/BtYdqi0q6L
May 3
https://t.co/9jyiMMZxAt
May 1
Old tour dates